iQ300 Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi 60 cm Paslanmaz çelik, SN53IS50KT
37.740,00 TL
Stok Kodu
SN53IS50KT
Fiyat
31.450,00 TL + KDV
3.585,30 TL den başlayan taksitlerle!
Ürün Paylaş :
Montaj tipi
Yarı ankastre
Üretim yeri
TR
Renk
Paslanmaz çelik
Panel rengi
Siyah
Çıkarılabilir üst kapak
hayır
varioHinge
hayır
Ayarlanabilir taban
Yatay ve dikey
Enerji verimlilik sınıfı2
D
Temizlik performans endeksi
1,121
Kurutma performans endeksi
1,061
Ses seviyesi
48 dB(A) re 1 pW
Bardak koruma tekniği
Evet
Ses seviyesi sınıfı
C
Eko programda devir başına düşen enerji tüketimi
0,836 kWh
Su tüketimi
9,5 litre
Program süresi3
4:55 h
Eko programı 100 devirdeki enerji tüketimi4
84 kWh
Kapasite
13
Bekleme modunda güç tüketimi
0,50 W
Programlar
Eko, Hızlı 45°C program, Hızlı 65°C, Özel Program, Yoğun
Ek fonksiyonlar
hijyenEkstra, Home Connect, Machine Care, Yarım Yük
Kullanma şekli
Tuşlar
aquaStop
Kurutma sistemi
Kendi sıcaklığı ile
Otomatik program
Kalan süre göstergesi
Evet
Üst sepet ayarlanabilir
Rackmatik 3 kademeli
3. çekmece
Yok
Çatal kaşık sistemi
Alt rafta çatal-bıçak sepeti
rackMatic
Entegre aksesuarlar 2
Buhar koruması
Su yumaşatıcı
Su güvenlik sistemi
kapalı sistem
Boyutlar
Ürünün boyutları
815 x 598 x 573 mm
Kapağı 90 derece açık olduğunda ürün derinliği
1.155 mm
Montaj için min yükseklik
815 mm
Maksimum kurulum yüksekliği
875 mm
Montaj için min genişlik
600 mm